Dzisiaj jest: 6.10.2022, imieniny: Artura, Fryderyki, Petry

Ogłoszenia - cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowe Ogłoszenie, Post, Zlecenie, zdjęcia w Galerii, Wpis Firmy czy też ofertę promocyjną lub produkty firmy, to możesz tego dokonać w serwisie AGITKA całkowicie BEZPŁATNIE.

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:

  • Dodanie Ogłoszenia - BEZPŁATNE
  • Wpis Premium - wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii - 10 zł.
  • Wpis Premium Plus - prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii - 20 zł.
  • Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane - 25 zł.

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.

  • Podbijanie ogłoszenia 3 punktów na tydzień - 5 zł.
  • Podbijanie ogłoszenia 6 punktów na tydzień - 8 zł.

Cennik rozszerzonych wpisów firmy prezentuje się w sposób następujący:

  • Wpis Zwykły - BEZPŁATNY
  • Wpis Premium - pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany - 80 zł.
  • Wpis Premium Plus - wizytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu twojafirma.agitka.pl pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany - 150 zł.

Oferty Promocyjne

Top Oferta - oferta jest prezentowana na stronie głównej podstrony "Oferty Firm" oraz zawsze na początku listy kategorii w której została dodana.


Jak zapłacić za ogłoszenie?

Serwis AGITKA umożliwia wygodne płatności PayU, Przelewy24, PayNow, PayPal, SMS, online oraz płatność na konto serwisu. 

Serwis AGITKA zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl. Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Tmobile, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne). Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi

Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
AGITKA.pl na sprzedaż - oferty proszę wysyłać na e-mail: list@itserwis.org.pl