Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Ogłoszenie:

Studia dziennikarstwo, pedagogika, bezpieczeństwo narodowe

dodano: 2020.06.08 ważne do: 2020.09.06 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:
Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa (WWSH) zaprasza na studia w trybie dziennym i zaocznym na poziomie licencjackim, magisterskim i podyplomowym na kierunkach: dziennikarstwo, pedagogika oraz bezpieczeństwo narodowe.

Studia dziennikarskie na Wydziale Nauk Społecznych przygotowują studentów do pracy w zawodzie dziennikarza i innych zawodach, w których istotną rolę odgrywa komunikacja społeczna, m.in. związanych z reklamą i mediami, edukacją medialną czy public relations. Oprócz gruntownej wiedzy z obszaru dziennikarstwa i komunikacji społecznej studenci uzyskają praktyczne umiejętności związane z wystąpieniami przed kamerą, pracą z mikrofonem i autoprezentacją, a także z obsługą nowoczesnego sprzętu w studiu telewizyjnym i radiowym.

Studia pedagogiczne cieszą się dużym zainteresowaniem absolwentów szkół średnich, którzy pragną związać swoją przyszłość z sektorem edukacyjnym.
Według danych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, studia pedagogiczne rozpoczyna kilkanaście tysięcy osób rocznie.

W ofercie edukacyjnej Wydziału Pedagogicznego Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Bolesława Prusa znajdują się studia licencjackie i magisterskie w wielu specjalnościach, m.in. Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną, Edukacja dla bezpieczeństwa, Pedagogika kulturoznawcza — menedżer i animator kultury oraz Pedagog szkolny z terapią pedagogiczną, 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, a także studia podyplomowe, m.in. Mediacje szkolne, Pedagogika dla osób bez przygotowania pedagogicznego, Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!
 
Kontakt
Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna
ul. Ul. Smulikowskiego 6/8, 00-389 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: wwsh.edu.pl
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zwykłe Ogłoszenie oraz Standardowy Wpis Firmy są za darmo - Serdecznie zapraszamy :-)