Ogłoszenie:

CHODAKI dziecięce REVESTER - RABAT 10% Darmowa dostawa kurierem

dodano: 2019.03.04 ważne do: 2019.03.31 wyświetleń: 55
76 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Chodaki REVESTER drewniaki dziecięce i damskie z naturalnego bejcowanego drewna topolowego oraz skóry bydlęcej w kolorowe kwiatki.

CHODAKI REVESTER - RABAT 10%
Promocja jest ważna do 31 marca 2019 roku.
Darmowa dostawa kurierem prosto do Państwa drzwi.
Przy realizacji zamówienia w sklepie należy wpisać kod: REVESTER

Chodaki REVESTER drewniaki dziecięce i damskie z naturalnego bejcowanego drewna topolowego oraz skóry bydlęcej w kolorowe kwiatki.

Chodaki REVESTER drewniaki zwalczają cellulit ponieważ mięśnie pośladków i nóg cały czas pracują przy chodzeniu w chodakach, które mają wysoki nosek i stopa musi (nawet nie wiesz, że robisz to podświadomie) podtrzymywać palcami chodaka żeby nie spadł i dzięki temu pracują mięśnie. Dodatkowo spody są wyprofilowane ortopedycznie i podbite gumą antypoślizgową.

Chodaki REVESTER drewniaki są antypotowe, antyalergiczne oraz wyposażone w antypoślizgowe podeszwy. Chodaki, drewniaki, clogs, holzschuhe, trepy posiadają certyfikat jakości zdrowotnej. Korygują one niewłaściwe ukształtowanie stopy, stymulując jej właściwe ułożenie oraz postawę. Chodak REVESTER zapobiega deformacjom, koryguje zniekształcenia i wady stopy, wzmacnia mięśnie stóp, łagodzi bóle, stymuluje i poprawia krążenie krwi, co pozwala przez wiele godzin nie odczuwać zmęczenia stóp.

Uwaga - Promocja!
W cenie chodaka można dodatkowo wybrać napis do 20 liter, który będzie wszyty (jeśli jest lamówka) lub naklejony (patrz zdjęcia w galerii). Tło białe - litery czarne. Treść wybranego napisu należy podać później przy składaniu zamówienia w uwagach.

Zapraszamy do obejrzenia stylowych chodaków REVESTER oraz do udanych zakupów.

Klikinj tutaj i kup chodaki w promocji 10% taniej: https://dobryzakup.pl/Chodaki-REVESTER-drewniaki-dzieciece-z-naturalnego-bejcowanego-drewna-topolowego-oraz-skory-bydlecej-w-kolorowe-kwiatki
Kontakt
SILVESTER
ul. 8 South Road, B23 6EE Birmingham/Wielka Brytania, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wszystkie ogłoszenia i wpisy są za darmo - Serdecznie zapraszamy :-)