Dzisiaj jest: 5.12.2020, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
Ogłoszenie:

Biuro Rzeczoznawców i Biegłych z zakresu budownictwa

dodano: 2020.11.18 ważne do: 2020.12.18 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Zlokalizowane w Chrzanowie Biuro Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych w zakresie technologii robót budowlanych, konstrukcji budowlanych, prawa budowlanego ma w swojej ofercie liczne usługi.

Wśród nich znajdują się przede wszystkim opinie techniczne, ekspertyzy budowlane, ekspertyzy i opinie przedsądowe, orzeczenia, raporty i analizy prawno-budowlane. oceny stanu technicznego wszelkich budynków projektów obiektów budowlanych, oceny projektów budowlanych, konstrukcyjnych, badanie awarii i uszkodzeń budynków i budowli, analizę uszkodzeń na szkodach górniczych i wiele więcej.

Wykwalifikowane grono specjalistów i inżynierów z zakresu branży budowlanej działa przede wszystkim na terenie województwa małopolskiego, ale nie tylko. Biuro posiada dostęp do specjalistycznego sprzętu, więc wszelkie usługi przeprowadzane są sprawnie i z odpowiednią precyzją. Zachęcamy do kontaktu przedsiębiorstwa, mniejsze firmy, ale i osoby prywatne.

Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
Kontakt
Biuro Rzeczoznawców i Biegłych z zakresu budownictwa
ul. Kolonia Stella 26, 32-500 Chrzanów, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zwykłe Ogłoszenie oraz Standardowy Wpis Firmy są za darmo - Serdecznie zapraszamy :-)